Par klubu

Privilēģiju karte Jūrmala

Sveiki!

Esat sveicināti „Jūrmalas draugu kluba” lappusē!

Jūrmala ir Baltijas jūras pērle. Tā ir unikāla un visās nozīmēs izcila pilsēta, kurā ir apvienojusies  kultūra, vēsture, arhitektūra, daba, viesmīlīga atmosfēra un īpašs šarms.

Jūrmalai vienmēr ir bijis daudz draugu – cilvēki no tuvām un tālām zemēm ir patiesi iemīlējuši šo pilsētu un izjūt to kā savu. Kāds šeit ir pavadījis medusmēnesi, cits bērnībā atpūtās kopā ar vecākiem, kāds katru gadu atbrauc šurp uz nedēļu vai mēnesi, bet vēl kāds šeit ir iegādājies sev mājokli.
Pēdējos gados šīs pilsētas draugu skaits aug – īpaši to var just vasaras sezonas laikā, kad Jūrmalas iedzīvotāju skaits palielinās vairākkārt. Šurp brauc viesi no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un citām valstīm, tādējādi pulcējas īpaša sabiedrība. Jūrmalas viesu un iedzīvotāju vidū ir daudz radošu cilvēku: mūziķi, dziedātāji, aktieri, režisori; šeit var ieraudzīt daudzas pazīstamas un iemīļotas personas. Šos cilvēkus negribas saukt par viesiem, būtībā viņi jau ir kļuvuši par Jūrmalas „pilsoņiem”. Jūrmalas saules siltumu viņi glabā savās sirdīs arī ārpus Latvijas, bet, uzturoties šeit, cenšas pilsētas labā paveikt ko noderīgu un nozīmīgu – vai tas būtu labdarības projekts vai pilsētvides labiekārtošana.

Pirms trim gadiem Jūrmalas iedzīvotājiem un jaunajiem „pilsoņiem” radās vēlme nodibināt Jūrmalas draugu klubu. Sabiedrība, klimats, kultūra, daiļrade, pilsētvide, dzīve Jūrmalā un daudzas citas tēmas ir būtiskas viņu saziņai dzīvē un sociālajos tīklos.

Tādējādi arī radās platforma „Jūrmalas draugu klubs” - ilgu laiku kā Facebook lappuse, bet šogad tas ir ieguvis vēl vienu „pieraksta” vietu – savu mājas lapu.

Šajā mājas lapā Jūs atradīsiet ne tikai jaunumus, noderīgas saites, Jūrmalas iedzīvotāju iespaidus un notikumus. Mēs ceram, ka tā kļūs arī par tikšanās vietu visiem, kam nav vienaldzīga mūsu pilsēta.

Mājas lapu atbalsta Rietumu Banka un maksājumu karte „Jūrmala” – ekskluzīva Rietumu Bankas platīna līmeņa maksājumu karte, kura sniedz īpašas privilēģijas un piedāvājumus luksusa klases tirdzniecības un servisa vietās Jūrmalā un Rīgā.
Laipni lūdzam Jūrmalas draugu klubā, Jūs būsiet labā kompānijā!

Aleksandrs Gafins,
Jūrmalas draugu kluba kapteinis